Komercinių patalpų valymas

Susipažinkite su mūsų paslaugomis

Biurų valymas

Dezinfekcija

Gamybinių patalpų valymas

Laiptinių valymas

Prekybos centrų valymas

Sandėlių valymas

 

Švara spindinčios spindinčios patalpos suteikia ne tik gerų emocijų, bet ir saugo mūsų sveikatą. Juk aplinkoje, kurioje nuolat dirba ar ilsisi žmonės, yra daugybė virusų, bakterijų, grybelių. „Švara Sau“ profesionalai padės Jums, kad Jūs jaustumėtės kuo konfortabiliau.

 

Švarą ir tvarką jau daugybę metų padedame palaikyti įvairių tipų patalpose: tiek ofisuose, tiek ir gamybinėse, sandėliuose ar privačiuose namuose. Neapsiribojame tik vidaus darbais: galime pasiūlyti ir fasadų, langų valymo darbus, aplinkos priežiūros paslaugas, valome patalpas po remonto ar persikrausčius. Visad derinamės prie kliento poreikių, grafikas derinamas kiekvieną kartą pagal kliento poreikį. Dažniausiai valomi kabinetai, koridoriai, holai, fojė, sanitariniai mazgai, persirengimo kambariai, gamybinės patalpos, rūbinės, prekybos centrų salės, salelės, medicinos įstaigose esančios patalpos, sandėliai ir kitos. „Švara Sau“ profesionalai yra pasiruošusi profesionaliai išvalyti tiek mažas, tiek ir itin dideles patalpas

Patalpų valymas verslo centruose dažniausiai susideda iš biurų valymo ir sanitarinių mazgų, virtuvėlių švaros palaikymo.

Pagal poreikį gali būti atliekamas pastatų vidaus valymas, į kurį įeina ir liftų, laiptinių valymo darbai. Biuro patalpų valymas vykdomas itin kruopščiai ir atsakingai: pasirūpinsime nepriekaištinga ofisų švara ir jums nereikės rūpintis dulkėmis, šiukšlių išnešimu ar langų švara.

Patalpų valymo paslaugos atliekamos ne tik didelėse įmonėse – tai gali būti labai reikalinga paslauga prekybos salelėms, mažiems butikams, arba tiems verslams, kurie nuomojasi vieną kabinetą ir jam nėra priskirtas ofiso valymas. Patalpų valymo paslaugos užsisakymas padeda sutaupyti laiko, nereikia įsigyti daugybės specialių priemonių, pirkti ir sandėliuoti valymo įrangos.

Patalpų valymo darbai

 

Valymo paslaugos įmonėms skirstomos į kasdienes ir periodines (vienkartines): 

 • Kasdieninis valymas apima darbus patalpose, kuriose yra nuolatiniai žmonių srautai: holai, fojė, prekybos salės, dideli ofisai. Tuomet pasirūpinama higienos zonų, virtuvėlių tvarka, atliekamas kabinetų valymas. Darbus dienos metu gali būti pasitelkiamos ir budinčios valytojos, jei žmonių srautas yra itin didelis. Kasdieniniai darbai apima tam tikru laiku atliekamus darbus ir jiems sudaromas patalpų valymo grafikas. Tai gali būti tokie darbai kaip langų valymas, giluminis kiliminės dangos plovimas, minkštų baldų valymas ir kita.
 • Periodinis valymas atliekamas rečiau, prie tokių galima priskirti fasado ar langų valymo darbus, grindų dangos atšveitimus ir impregnavimus ar vaškavimus, kiliminės dangos ir minkštų valdų cheminį valymą ir panašiai.
 • Vienkartiniai valymai, tai kai įmonei ar fiziniam asmeniui reikalingi tam tikri valymo darbai (neatvykus kitai valymo įmonei ar pan.) tam tikrą dieną tam tikroje vietoje.

 

Kokio tipo patalpoms gali būti užsakomi kasdienio valymo darbai? 

Kasdienio valymo darbus užsisako daugybė įmonių ir įstaigų, kuriose lankosi daug žmonių ir kur švara yra būtina siekiant išlaikyti gerą įvaizdį ir aptarnavimo kokybę. Kasdienes valymo paslaugas teikiame:

 • Biurams, bankams ir verslo centrams;
 • Prekybos centrams;
 • Automobilių prekybos salonams ir servisams;
 • Požeminėse automobilių stovėjimo aikštelėse;
 • Gamybinių patalpų, šaldymo kamerų ir sandėlių savininkams;
 • Viešosioms įstaigoms (tokioms kaip bibliotekos, mokyklos, daželiai, SODRA ir pan.);
 • Parduotuvėms, vaistinėms, salonams.

 

Valymų dažnumo grafikų ypatumai:

Nuolatinio valymo paslaugos administracinės paskirties objektuose dažniausiai užsakomos iki 5 darbo dienų per savaitę. Prekybos centrai bei dalis gamybinių įmonių, kurios dirba nepertraukiamai, valymo paslaugas renkasi 7 dienas per savaitę. Pageidaujamą periodiškumą pasirenka klientas, tačiau visad patariame, jei matome, kad pasirinktas per didelis arba per mažas dažnis.

Nusprendus užsisakyti nuolatines valymo paslaugas yra sudaroma paslaugų sutartis. Dažniausiai ji trunka 12 mėnesių su galimybe pratęsti. Primename, kad administracinio tipo patalpose daugiausiai dėmesio tenka skirti bendro naudojimo erdvėms, virtuvėlėms ir sanitariniams mazgams.

  Paskambinkite 860575275 arba parašykite el.p. kilimuspa@gmail.com  ir Jus NEMOKAMAI pakonsultuosime dėl kainos ir kitais valymo klausimais.

  Įmonėms su sutartimi taikomos nuolaidos arba tam tikrų paslaugų atlikimas NEMOKAMAI.

  Reguliariam ar dažnesniam valymui taikomos nuolaidos.